Fiber Optik Network Ürünleri

Buradasınız

Kayseri Bilişim , satışını yaptığı network ağ ürünlerin montajını da istendiği takdirde sağlamaktadır. Bu hizmetimizle gayemiz montaj ekibi bulundurup ve  yönlendirip piyasa rekabet koşullarına uyum sağlamakdan çok ürünlerimizin en doğru şekilde kullanımını sağlamaktır. Dolayısı ile müşterilerine her vakit en kaliteli ve güvenli ürünleri tedarik etme felsefesinde olan firmamız bu ürünlerin montaj hizmetini de vererek ürünlerden azami faydalanmasını sağlamaktır.Kendi fiber optik ek grubumuz ürünlerimizin her türlü mekana, dahili veya harici montajını yapmanın yanı sıra fiber optik eklerini de yaparak sistemin doğru ve güvenilir bir biçimde devreye alınmasını sağlarlar.

Tüm bu hizmetlerimiz ürünlerin güvence süresini azamiye çıkardığı gibi, hem de müşteri memnuniyeti de en üst düzeydedir. Firmamızın kurulum ekibi yalnızca kendi ürünlerimizin montajını yapıp diğer markalar için bir montaj hizmeti vermemektedir.

Bu konum, montaj ekibimizin belli ürünlerde uzmanlığını artırdığı gibi, çok hızlı montaj avantajı da sağlamaktadır. Fiber optik konusundaki senelerın verdiği edinim, ürün kalitesi ve servis yeteneklerimizi en üst seviyeye çıkarmıştır. Bununla birlikte firmamız, uzun mesafe hatları için deneyimli ve önceden belirlenmiş ve ürün eğitimi almış taşeronlarla da çalışmaktadır.

Bir fiber optik iletim sisteminde olması gereken her türlü eylemsiz ekipman, firmamızca sağlanmakta ve pasif network ürünleri anahtar teslim olarak kurulabilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetlerden yararlanmak için lütfen ürün seçimini ilgili satış temsilcimizle uygun ürünleri seçmek için temasa geçiniz.

Hizmetlerimiz ;

  • Fiber optik network ağları dizayn ve projelendirme
  • Fiber optik patch cord,pigtail ,ek kutuları ve patch açık oturum, ST ve SC connector,adaptor şeklinde aksesuarlar ile eylemsiz fiber optik ürün satışı 
  • Singlemode multimode çözümler 
  • İhtiyaca özel her türlü uzunluk ve nitelikte fiber optik pigtail ve patch cord hazırlama
  • İndoor ve Outdoor fiber optik uygulamaları
  • Fiber optik terminasyon, kontrol ve etiketleme
  • Fiber optik terminasyonu